NOWOCZESNA HIPNOZA

A CO JEŚLI ISTNIEJE HIPNOZA, W KTÓREJ TO TY DECYDUJESZ?

Speaker na UK Hypnosis Convention 2021 W Londynie - bo najwyższa jakość oznacza bezpieczeństwo

Ciągły rozwój i znajomość najnowszych technik - bo zasługujesz na pomoc na miarę XXI wieku

Znajomość wielu podejść - bo nie musisz tracić czasu na coś co działa na innych. W zamian otrzymasz terapię dopasowaną w 100% do Ciebie

Cześć! Nazywam się

JULIA ŚWIĄTKOWSKA

Pomogę Ci uwolnić się od problemów niszczących Twoje zdrowie i blokujących Twój potencjał dzięki narzędziom nowoczesnej hipnozy. Szybko, skutecznie i trwale.

Cześć!
Nazywam się

Julia
Świątkowska

Pomogę Ci uwolnić się od problemów niszczących Twoje zdrowie i blokujących Twój potencjał dzięki narzędziom nowoczesnej hipnozy. Szybko, skutecznie i trwale. 

A wszystko to w komforcie Twojego domu. Wystarczy Twoje zaangażowanie, dobre połączenie z internetem oraz spokojna przestrzeń. Jak to możliwe? Bo nowoczesna hipnoterapia to nie czary. To wykorzystanie Twojej naturalnej umiejętności do nauki na poziomie podświadomym.

Potrzebujesz kogoś, kto przeprowadzi Cię przez proces zmiany?

 Umów się ze mną na bezpłatną konsultację, na której ustalimy co jest Twoim celem. Spotkanie odbywa się online w formie wideorozmowy i trwa ok 1-1,5 godz. Będziemy mieli okazję się poznać, opowiesz mi więcej o tym, co chcesz osiągnać. Dowiesz się jak wyglądają sesje, odpowiem na pytania, żeby wszystko było klarowne oraz powiem jak moge pomóc właśnie Tobie. Umów się tak jak lubisz – napisz do mnie lub zadzwoń.


3 KROKI DO WOLNOŚCI:

1

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Konsultacja odbywa się we wcześniej umówionym terminie online. Poznamy się, powiem jak moge Ci pomóc, odpowiem na pytania, zobaczysz w jaki sposób przebiegają sesję ze mną i czy dobrze się ze mną czujesz. Powiem, co bedzie najlepsze dla Ciebie. Umów się tak jak lubisz najbardziej – zadzwoń lub napisz teraz.

2

NASZE SESJE

Podczas sesji pracujemy na poziomie podświadomym, docierając do samej przyczyny i rozwiązując Twój problem u źródła. Nie na podstawie doświadczeń innych osób, analizy, ale dokładnie tu gdzie jest Ty potrzebujesz dokonać zmiany. Żebyś mógł osiągnąć efekt taki jaki sobie wymarzyłeś

3


TRWAŁA ZMIANA

Wspólnie bedziemy „obserwować” jak zmiana rozwija się w Twoim życiu. Pozostaniemy w kontakcie przez cały proces, także po zakończonych sesjach. Ponieważ sesje to dopiero początek, a Ty d tej pory każdego dnia możesz korzystać z tego, co zrobilismy.

KROK 1

STRONA WWW

To że jesteś na mojej stronie oznacza, że chcesz zmienić coś w swoim życiu. Szukasz profesjonalisty, który wie jak możesz to siągnąć. I świetnie. Jesteś w odpowiednim miejscu. Umów się na darmową konsultację tak jak lubisz najbardziej – napisz lub zadzwoń do mnie

KROK 2

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Konsultacja odbywa się w formie wideorozmowy online i trwa ok 1-1,5 godziny. Pozwoli nam poznać się przy kawie lub herbacie. Opowiem Ci jak pracuję, odpowiem na pytania, żeby wszystko było klarowne. Zapytam co chcesz osiągnąć i powiem co będzie najlepsze w Twoim przypadku.

KROK 3

NASZE SESJE

Podczas sesji pracujemy na poziomie emocjonalnym, docierając do samej przyczyny i rozwiązując Twój problem u źródła. Nie na podstawie doświadczeń innych osób, analizy, ale dokładnie tu gdzie jest Ty potrzebujesz dokonać zmiany. Żebyś mógł osiągnąć efekt taki jaki sobie wymarzyłeś

KROK 4

TRWAŁA ZMIANA

Wspólnie bedziemy „obserwować” jak zmiana rozwija się w Twoim życiu. Pozostaniemy w kontakcie przez cały proces, także po zakończonych sesjach. Ponieważ sesje to dopiero początek, a Ty d tej pory każdego dnia możesz korzystać z tego, co zrobilismy.

co Klienci mówią o mnie

"For so long I have yearned to take that which I intellectually understood, to reach me on deepest level. "
Ana Gumienna
Creative director
"First, I just want to say thank you! Of all of the programs and seminars that I have done (and there have been a lot)"
Faber Castelli
Full-time daddy
" Brad's guidance is hands down the one that has made the biggest impact in my life. Thank you, Brad."
Damian Walkers
IT Engineer

„Nie mozemy stać się kim chcemy, pozostając tym, kim jesteśmy.”

Max DePree

Co Cię boli? Powiedz mi jaką zmianę jest ci trudno wprowadzić w życie?
Nie musi Ci być trudno i ciężko. Hipnoza przez internet może pomóc Ci tu i teraz.

happiness-family.jpg

PROBLEMY EMOCJONALNE

 

Aktualna sytuacja powoduje, że nie radzisz sobie z emocjami? Stres? Napady płaczu? Wybuchy gniewu?

steve-halama-Z_0MICQEnUo-unsplash

BRAK PEWNOŚCI SIEBIE

 

Brakuje Ci wiary w siebie?  Chcesz podnieść samoocenę? Pewność siebie sprawia, że nagle wszystko staje się łatwiejsze. 

travis-grossen--CaJIE1MiA4-unsplash

PROBLEMY W ZWIĄZKU
BRAK PARTNERA

Cierpisz z powodu partnera lub uwikłania w toksyczną relację? A może w domu nieustannie się kłócicie? Uwolnij emocje i stwórz szczęśliwy związek.

anthony-tran-i-ePv9Dxg7U-unsplash

LĘKI I FOBIE

 

Cierpisz na nerwicę lub lęki, które utrudniają normalne życie? Chesz w końcu się od nich uwolnić? Odzyskaj kontrolę nad swiom życiem.

nik-shuliahin-BuNWp1bL0nc-unsplash

PROBLEMY PSYCHOSOMATYCZNE

 

Choroby psychosomatyczne odbierają Ci radość życia? Dotrzyj do samego źródła i uwlenij się od nich raz na zawsze. Dla zdrowia, dla wygody, dla Ciebie.

sara-kurfess-Ieq9ciiAf4c-unsplash

RZUCANIE PALENIA

 

Nie potrafisz zmienić szkodliwych nawyków takich jak palenie papierosów? Matt Damon powiedział, że rzucenie palenia w hipnozie było najlepszą decyzją w jego życiu.

Wiem, że jesteś w stanie rozwiązać swój problem i osiągnąć swoje cele, bo masz naturalną zdolność do nauki na poziomie podświadomym.

Tkwi w Tobie potencjał, do którego,  dzięki nowemu podejściu do hipnozy, pomoge Ci dotrzeć i go wykorzystać.

Specjalizuję się wprowadzeniu sesji online

Jestem hipnoterapeutką certyfikowaną przez najlepsze instytuty na świecie. National Guild of Hypnosis, International Board of Hypnotists, IAPCH, OMNI Hypnosis Training Center. Zgłębiam techniki hipnozy od 2015r. Wiem, że hipnoza onloine jest równie skuteczna, co w gabinecie, za to może Ci pomóc dużo szybciej…

Jak to działa?

Hipnoza to naturalny stan umysłu, którego doświadczamy każdego dnia, najczęściej nie zdając sobie z tego sprawy. W tym momencie jesteś w pełni skupiony, a Twoja uwaga kieruje się do Twojego wnętrza. Hipnoza w kontekście terapeutycznym jest używana do dokonywania zmian emocji, nawyków, schematów myślenia, których nauczyliśmy się w wyniku interpretacji pewnych konkretnych sytuacji i które nie są dla nas korzystne. Przykładowo mały Jaś bez zgody rodziców wychodzi sam z domu i wpada wprost pod jadący samochód. Spędza całe miesiące w szpitalu i szczęśliwie wraca do zdrowia, jednak w wyniku tej sytuacji dzieje się coś jeszcze. Jego umysł uczy się, że wychodzenie z domu samemu jest niebezpieczne. Ten schemat jest korzystny gdy Jaś ma 4 lata, jednak staje się koszmarem, gdy dorosły Jan wychodząc sam z domu dostaje ataków paniki. Aż do momentu, w którym Jan decyduje się na hipnoterapię, podczas której dokonuje zmiany tego programu w umyśle podświadomym i może już swobodnie wychodzić z domu sam czując przy tym pełen komfort.

Podczas sesji hipnozy hipnotyzer jest jak przewodnik, który znając zasady działania umysłu oraz mając umiejętność wykorzystywania stanu hipnozy prowadzi osobę przez proces zmiany. Terapia opiera się na współpracy, co oznacza, że klient jest w pełni zaangażowany w proces i musi być w 100% pewien, że chce osiągnąć cel terapii. 

Bo w hipnozie wykonasz jedynie te sugestie hipnotyzera, które są w pełni zgodne z Tobą, Twoją wiarą, moralnością. Umysł działa w ten sposób, że nawet w przypadku gdy jakaś sugestia jest Ci obojętna, to automatycznie ją odrzucisz.

Wybierając hipnozę ze mną wybierasz jakość
potwierdzoną przez

National Guild of Hypnosis

National Guild of Hypnosis to jedna z największych i najważniejszych na świecie instytucji kontrolujących jakość nauczania hipnozy terapeutycznej

OMNI Hypnosis Training Center

Największa szkoła hipnozy na świecie. Każdego dnia setki klientów absolwentów OMNI na całym świecie korzystają ze sprawdzonych sposobów usuwania przyczyn ich problemów.


Certyfikat ISO 9001

Szkoła OMNI jako jedyna instytucja kształcąca hipnoterapeutów na świecie posiada certyfikat jakości ISO 9001

Specjalizuję się w prowadzeniu sesji hipnozy online

Jestem hipnoterapeutką certyfikowaną przez najlepsze instytuty na świecie – The International Association of Professional Conversational Hypnotists, OMNI Hypnosis Training Center oraz National Guild of Hipnosis. Zgłębiam techniki hipnozy od 2015 r. Wiem, że hipnoza online jest równie skuteczna jak spotkania w gabinecie, za to może Ci pomóc dużo szybciej…
Canva rodzina happy

Problemy Emocjonalne i Psychosomatyczne

Zamiast spędzać wIele miesięcy na analizowaniu całego zycia – w hipnozie pracujemy u samego źródła problemu – żeby usunąć nie tylko symptom, ale także głęboką przyczynę problemu. Po co? Aby zmiana naprawdę zaszła i aby była stała i skuteczna. Aby nie zamieniać jednego problemu na drugi tylko realnie go rozwiązać.

mathew-macquarrie-lzcKZlVPYaU-unsplash

Rzucenie Palenia

Matt Damon na temat rzucenia palenia w hipnozie powiedział, że to była najlepsza decyzja w jego życiu. Dołącz do szerokiego grona osób, które zadbały o zdrowie swoje i swoich bliskich takich jak: Adele, Barack Obama, Charlize Theron, Winona Ryder, Ewan McGregor, Britney Spears, Ben Affleck, Samuel L Jackson…Skorzystaj i Ty i przekonaj się jak to jest kiedy rzucenie palenia jest łatwe!

scared

Lęki i Fobie

Hipnoza sprawdza się świetnie w przypadku fobii oraz lęków, ponieważ pozwala dotrzeć do przyczyny problemów emocjonalnych i skutecznie ją zneutralizować. A skoro możesz czuć się spokojna, to po co się bać? Jak to jest, kiedy po prostu to Ty możesz zdecydować, że od tej pory w tym kontekście czujesz całkowity komfort?

kobieta fit

Odchudzanie

Znasz to uczucie mordęgi kiedy walczysz ze sobą? Żeby iść na siłownie, żeby nie jeść po 18:00, żeby nie sięgnąć po batona jak w pracy zbliża sie termin…? Zapomnij o tym scenariuszu – sięgnij tam gdzie zaczyna się jedzenie słodyczy, tłuszczu, siedzenie przed telewizorem….czyli do umysłu podświadomego. Zamiast walczyć ze sobą – zmień swoje schematy i emocje, które Tobą kierowały i schudnij – naturalnie, zdrowo. Wyobraź sobie jak by to  było gdyby zdrowe odżywianie i ruch były czystą przyjemnością! Przekonaj się sama i umów się na bepłatną sesję.

couple na barana

Brak partnera

Czemu ja przyciagam takich facetów? Zdarzyło Ci się zadać sobie takie pytanie? A może nic się w Twoim życiu uczuciowym nie dzieje? Z jednej strony Ci zależy, nawet bardzo. Może nawet „za bardzo”, bo im bardziej chcesz tym trudniej Ci coś zrobić w tym kierunku? Jeżeli zdarza Ci się coś takiego to wiedz, że to nie jest Twoja wina. To także nie przypadek. To oznacza, że w Twojej podświadomości jest schemat, który utrudnia Ci wejście w odpowiednia relację z mężczyzną lub kobietą.  Zmień schemat na poziomie  podświadomym, a tak naturalnie, jak do tej pory unikałaś randek z odpowiednimi facetami lub kobietami, tak naturalnie zaczniesz dążyć do stworzenia szczęśliwego związku.

caique-silva-Ij24Uq1sMwM-unsplash

Pewność Siebie

Zdarzyło ci się kiedyś czuć się niepewnie przy innych ludziach? A może nadarzyła się okazja na awans, super randkę, jakaś życiowa okazja i…nic. Nic, bo stchórzyłaś. Bo nie czułaś się wyatarczająco dobra. Bo zabrakło Ci odwagi? Wyobraź sobie jak by wyglądało Twoje życie, jakbys w tych sytuacjach czuła absolutną pewność. Taką prawdziwą. PEwnośc, która daja całkowity spokój. Która wspiera na każdym etapie dążenia do celu. I kiedy pojawia się okazja życia – bierzesz ją z usmiechem na ustach. Bo wiesz, że na nia zasługujesz. Bo wiesz, że sobie poradzisz.

Co musisz wiedzieć zanim umówisz się na sesję hipnozy

Czy jesteś podatny na hipnozę?

After spending most of my life believing that I had to put aside my own needs to take career action, I finally realized that I do not have to choose between being self-organized and creative in business. Learn more about it in my book.

Empowerment, Esteem & Communication

Our Areas of

Training Focus

  • Personal and professional goals achievement
  • Improved personal leadership, including work / life balance
  • Increased accountability and focus
  • Improved self-awareness and perspective 
  • Growth in leadership competency and capacity
  • Better systems for priority management
  • Enhanced team health and development
Teresa 2

Ból kolana zaczął się nagle, postępował szybko tak, że córka kulała i nie mogła stanąć na lewą nogę, bo sprawiało jej to ogromny ból. Trzeba było zrezygnować ze szkoły, wf-u, był tzw. reżim łóżkowy (...) Julia (...) poradziła sobie fantastycznie. Jest pełna poczucia humoru i dobroci, zwykłej ludzkiej życzliwości do drugiego człowieka. Moja córka ją uwielbia. Wracanie do traumatycznych wydarzeń nie jest łatwym przeżyciem, ale ona robi to lekko, delikatnie, z ogromnym poczuciem humoru. Po hipnoterapii ból kolana szybko przechodził a teraz wszystko jest dobrze, o czym świadczą wyniki USG, rentgen.

Teresa Krędzielewska

Masz pytania?

Chcesz się dowiedzieć jak mogę Ci pomóc?

Skontaktuj się ze mną.